Niğde Günaydın Gazetesi
Gazetemiz 27 Ocak 2007 tarihinde kurulmuş, Niğde’nin en genç gazetesidir. 2007 yılından beridir yayın hayatını sürdüren Niğde Günaydın Gazetesi, gelişen teknoloji ve dijitalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmiş, basılı gazetenin yanı sıra www.nigdegunaydin.com haber sitesi ile dijital dünyadaki yerini almıştır. 

Tarafsız, ilkeli ve doğru haber anlayışıyla yayın hayatına devem eden gazetemiz okurlarımız ve internet kullanıcıları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Niğde ili başta olmak üzere, bölgede, Türkiye’de ve Dünyada yaşanan olay ve gelişmeleri en hızlı ve doğru bir şekilde takipçilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. 

Gazetemiz haber sitesinin yanında sosyal medya platformunda da siz internet kullanıcılarının habere erişimini hızlandırmak amacıyla güncel, spor, siyaset, politika, ekonomi, eğitim vb. başlıklar altında günde onlarca haberi sizlerle buluşturuyoruz. Özellikle yenilenen web sitemizle birlikte kolay arayüz ve mobil uygulaması ile sizlere en kaliteli hizmeti verme gayretindeyiz.

Sizleri gazetemizi okumaya, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye davet ediyor, sizlerin desteğiyle her geçen gün daha da büyüyeceğimize inanıyor, saygılar sunuyoruz. 

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.